Категорії розділу |
Замовляти чи писати
[10]
Історії на тему: Чому студенти користуються послугами агентства "Інформаційні послуги"
|
Поради студентам
[17]
Корисні статті для студентів про написання, оформлення та захист дипломів та курсових
|
Особливості замовлення робіт
[11]
Особливості замовлення курсових, дипломів, контрольних, дисертацій. Про що потрібно пам'ятати.
|
Інші статті
[4]
У цій категорії розміщуються статті та публікації що прямо не стосуються навчання та освіти
|
|
|
У категорії матеріалів: 17 Показано матеріалів: 1-10 |
Сторінки: 1 2 » |
Сортувати по:
даті ·
назві ·
рейтингу ·
коментарям ·
переглядам
ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ ДОКУМЕНТАЦІЯ. ЗВІТИ У СФЕРІ НАУКИ І ТЕХНІКИ Структура і правила оформлення ДСТУ 3008-95 Передмова 1 РОЗРОБЛЕНО І ВНЕСЕНО Інститутом прикладної інформатики (ІПрІн) Київської міської державної адміністрації; Українським інститутом науково-технічної та економічної інформації (УкрІНТЕІ); Головним відділом стандартизації Технічного центру НАН України 2 ЗАТВЕРДЖЕНО І ВВЕДЕНО В ДІЮ наказом Держстандарту України №58 від 23 лютого 1995р. 3 Цей стандарт відповідає міжнародному стандарту ISO 5966:1982 "Documentation-Presentation of scientific and technical reports" 4 ВВЕДЕНО ВПЕРШЕ 5 РОЗРОБНИКИ: А. Стогній, чл.-кор. НАН України (керівник розробки); Н. Шокол; О.Крючко; М. Єрмошенко, д-р екон. наук; Г. Крайчинська; Ю. Поліщук, канд. техн. наук; А.Сумарєв. ВСТУП Державний стандарт України "Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення" гармонізований з міжнародним стандартом ISO 5966:1982 "Documentation-Presentation of scientific and technical reports", який використовують у своїй роботі фахівці таких найбільш передових і розвинених країн, як США, Японія, Франція, ФРН, Канада, Нідерланди, Бельгія та ін. Цей стандарт має такі відмінності та основні переваги над ГОСТ 7.32-91: - розширення галузі застосування стандарту;
- забезпечення повноти бібліографічного, реферативного та повного описів звітів;
- подальша формалізація звітів відповідно до вимог інформаційних технологій;
- надання можливості прийняття альтернативних рішень під час складання й оформлення звітів;
- у звіт, відповідно до ISO 5966:1982, введено дискусійний розділ, у якому можна розвивати нові аспекти звітної роботи та інтерпретувати або коментувати результати і причини, на підставі яких зроблено висновки і рекомендації;
- стандарт враховує історичні традиції та норми української мови, зокрема, щодо подання прізвищ та імен авторів тощо.
В стандарті враховані багаторічні усталені традиції щодо подання і оформлення звітів. 1 ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ Цей стандарт поширюється на звіти про роботи (дослідження, розроблення) або окремі етапи робіт, що виконуються у сфері науки і техніки. Стандарт установлює загальні вимоги до побудови, викладення та оформлення звітів. Стандарт застосовується складачами звітів про будь-які науково-дослідні, дослідно-конструкторські і дослідно-технологічні роботи. Стандарт може бути застосований також до таких документів, як дисертації, річні звіти, посібники тощо.
|
До основних видів письмових робіт відносяться: реферат, контрольна, курсова і дипломна роботи. Реферат є письмовою роботою, яка оформляється при вивченні певної теми по предмету, часто за допомогою реферату виконується доповідь на семінарі. Курсова робота є письмовою роботою після вивчення теоретичного курсу, наприклад по курсу «Фінанси» або «Філософія». Об'єм такої роботи складає близько 50 сторінок, об'єм реферату – 20-25 сторінок.
|
Кожен студент, що починає писати дипломну або курсову роботу, перш за все повинен скласти правильний план. Не варто забувати, що дипломна або курсова робота - це є підсумкова наукова робота студента.
Дисертація, дипломна є системним дослідженням, написання правильного плану якої - дозволяє говорити про неї як про цілісний витвір наукового характеру.
|
Курсові роботи студенти починають писати починаючи з третього курсу (іноді з першого). Про те, що студент відразу зрозуміє всі тонкощі шанс невеликий. Проблеми можуть виникнути вже на початку роботи. Студент може тиждень читати словосполучення літер поки зрозуміє всі тонкощі теми. А скільки часу потрібно буде витратити на всю роботу? Багато!
|
На сьогоднішній день навчання в університеті або в будь-якому іншому начальному закладі закінчується написанням дипломної роботи. Потрібно відзначити, що за статистикою сьогодні дипломну роботу самостійно пишуть лише 30% студентів, останні звертаються за допомогою до професіоналів (замовляють диплом). І потрібно сказати, що це не дивно, якщо зважати на специфіку написання дипломної роботи...
|
Ваша оцінка за курсову роботу складається з двох частин. Ваша робота аналітична і ваш захист. Дуже часто студента не вистачає на цей останній ривок – сам захист. Або хвилювання заважають, або втома. Хочу поділитися з вами, як можна найкраще підготуватися до захисту.
|
Фіналом навчання кожного студента є його диплом. Гарна дипломна робота містить у собі весь досвід, всі знання і всю майстерність, які надбав студент, навчаючись в учбовому закладі. Написати гарну дипломну роботу досить важко, але, знаючи деякі нюанси, можна полегшити собі це завдання. Найголовніше, що Ви повинні для себе вирішити – з чого треба починати роботу. Звичайно, спершу необхіднио визначитися з темою диплома...
|
Курсова робота – це перша робота студента, вона потребує від нього засвоєння елементів науково-дослідної роботи. Ця робота готує студента до виконання більш складного завдання – дипломної роботи.
Курсова робота з перекладознавства може бути написана як державною, так і іноземною мовами (на вибір кафедри). Складається з: титульного аркуша, змісту, вступу, основної частини, загальних висновків, списку використаної літератури, додатків.
|
Як знайти реферат?
Спочатку слід визначитися, можливо буте легше замовити реферат в будь-якому Інтернет - магазині, що спеціалізується на даній тематиці? Та дійсно легше, але не настільки, щоб розлучитися з своїми грошима. Тим більше, що на сьогоднішній день в Інтернеті можна знайти велику кількість сайтів з безкоштовними рефератами та курсовими, власники яких від вас не вимагають зовсім нічого.
Такі сайти в народі отримали назву «Банки рефератів».
|
Дипломною роботою завершується навчання студента у вищому навчальному закладі. Тому його дипломна робота свідчить про узагальнення здобутих за час навчання знань та навичок. Дипломна робота з перекладознавства складається з: титульного аркуша, змісту, переліку скорочень (якщо є), вступу, основної частини, загальних висновків, списку використаної літератури, додатків.
|
|
|
|