Категорії розділу |
Замовляти чи писати
[10]
Історії на тему: Чому студенти користуються послугами агентства "Інформаційні послуги"
|
Поради студентам
[17]
Корисні статті для студентів про написання, оформлення та захист дипломів та курсових
|
Особливості замовлення робіт
[11]
Особливості замовлення курсових, дипломів, контрольних, дисертацій. Про що потрібно пам'ятати.
|
Інші статті
[4]
У цій категорії розміщуються статті та публікації що прямо не стосуються навчання та освіти
|
|
|
Всього матеріалів в каталозі: 42 Показано матеріалів: 1-18 |
Сторінки: 1 2 3 » |
ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ ДОКУМЕНТАЦІЯ. ЗВІТИ У СФЕРІ НАУКИ І ТЕХНІКИ Структура і правила оформлення ДСТУ 3008-95 Передмова 1 РОЗРОБЛЕНО І ВНЕСЕНО Інститутом прикладної інформатики (ІПрІн) Київської міської державної адміністрації; Українським інститутом науково-технічної та економічної інформації (УкрІНТЕІ); Головним відділом стандартизації Технічного центру НАН України 2 ЗАТВЕРДЖЕНО І ВВЕДЕНО В ДІЮ наказом Держстандарту України №58 від 23 лютого 1995р. 3 Цей стандарт відповідає міжнародному стандарту ISO 5966:1982 "Documentation-Presentation of scientific and technical reports" 4 ВВЕДЕНО ВПЕРШЕ 5 РОЗРОБНИКИ: А. Стогній, чл.-кор. НАН України (керівник розробки); Н. Шокол; О.Крючко; М. Єрмошенко, д-р екон. наук; Г. Крайчинська; Ю. Поліщук, канд. техн. наук; А.Сумарєв. ВСТУП Державний стандарт України "Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення" гармонізований з міжнародним стандартом ISO 5966:1982 "Documentation-Presentation of scientific and technical reports", який використовують у своїй роботі фахівці таких найбільш передових і розвинених країн, як США, Японія, Франція, ФРН, Канада, Нідерланди, Бельгія та ін. Цей стандарт має такі відмінності та основні переваги над ГОСТ 7.32-91: - розширення галузі застосування стандарту;
- забезпечення повноти бібліографічного, реферативного та повного описів звітів;
- подальша формалізація звітів відповідно до вимог інформаційних технологій;
- надання можливості прийняття альтернативних рішень під час складання й оформлення звітів;
- у звіт, відповідно до ISO 5966:1982, введено дискусійний розділ, у якому можна розвивати нові аспекти звітної роботи та інтерпретувати або коментувати результати і причини, на підставі яких зроблено висновки і рекомендації;
- стандарт враховує історичні традиції та норми української мови, зокрема, щодо подання прізвищ та імен авторів тощо.
В стандарті враховані багаторічні усталені традиції щодо подання і оформлення звітів. 1 ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ Цей стандарт поширюється на звіти про роботи (дослідження, розроблення) або окремі етапи робіт, що виконуються у сфері науки і техніки. Стандарт установлює загальні вимоги до побудови, викладення та оформлення звітів. Стандарт застосовується складачами звітів про будь-які науково-дослідні, дослідно-конструкторські і дослідно-технологічні роботи. Стандарт може бути застосований також до таких документів, як дисертації, річні звіти, посібники тощо.
|
До основних видів письмових робіт відносяться: реферат, контрольна, курсова і дипломна роботи. Реферат є письмовою роботою, яка оформляється при вивченні певної теми по предмету, часто за допомогою реферату виконується доповідь на семінарі. Курсова робота є письмовою роботою після вивчення теоретичного курсу, наприклад по курсу «Фінанси» або «Філософія». Об'єм такої роботи складає близько 50 сторінок, об'єм реферату – 20-25 сторінок.
|
Кожен студент, що починає писати дипломну або курсову роботу, перш за все повинен скласти правильний план. Не варто забувати, що дипломна або курсова робота - це є підсумкова наукова робота студента.
Дисертація, дипломна є системним дослідженням, написання правильного плану якої - дозволяє говорити про неї як про цілісний витвір наукового характеру.
|
Курсові роботи студенти починають писати починаючи з третього курсу (іноді з першого). Про те, що студент відразу зрозуміє всі тонкощі шанс невеликий. Проблеми можуть виникнути вже на початку роботи. Студент може тиждень читати словосполучення літер поки зрозуміє всі тонкощі теми. А скільки часу потрібно буде витратити на всю роботу? Багато!
|
На сьогоднішній день навчання в університеті або в будь-якому іншому начальному закладі закінчується написанням дипломної роботи. Потрібно відзначити, що за статистикою сьогодні дипломну роботу самостійно пишуть лише 30% студентів, останні звертаються за допомогою до професіоналів (замовляють диплом). І потрібно сказати, що це не дивно, якщо зважати на специфіку написання дипломної роботи...
|
Ваша оцінка за курсову роботу складається з двох частин. Ваша робота аналітична і ваш захист. Дуже часто студента не вистачає на цей останній ривок – сам захист. Або хвилювання заважають, або втома. Хочу поділитися з вами, як можна найкраще підготуватися до захисту.
|
Третій (другий) курс в будь-якому учбовому закладі ставить перед кожним студентом важке питання - питання виробничої практики. Держава не забезпечує місця, кожен студент займається самостійним пошуком. Пошук може привести або до доброго результату, коли Ви потрапите в злагоджений колектив, який всіма силами буде Вас намагатися чомусь навчити, або до формальної реєстрації на якомусь підприємстві, яка вимагатиме від Вас такого ж формального звіту. Це у жодному випадку не додасть Вам професіоналізму, упевненості у Вашій спеціальності. Через це на професійному світі виникає вигідна альтернатива, яка дозволить безпосередньо залучитися до практики, отримати потрібні поради фахівців.
|
ПУБЛІЧНА ОФЕРТА на виконання замовлень v.4.4 від 26.04.2012 р. Агентство "Інформаційні послуги" (надалі Агентство) в особі представника Агентства (оператора), з однієї сторони, пропонує будь-якому суб'єктові підприємницької діяльності або фізичній особі (надалі Виконавцю) з іншого боку, (разом надалі Сторони) укласти цю Оферту на надання інформаційно-консультаційних послуг. Дана Оферта є публічною, і, згідно ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, її умови однакові для всіх Виконавців. Беззастережне прийняття умов Оферти (реєстрація Виконавцем будь-яким способом, ст. 642, ч.2 ЦКУ) вважається акцептом(ст.638, ЦКУ) даної Оферти Виконавцем та Оферта автоматично вважається прийнятою. Акцепт може бути оформлений письмово, в електронному вигляді або усно. У письмовому вигляді Оферта акцептується при особистій зустрічі з уповноваженим представником Агентства.
|
Фіналом навчання кожного студента є його диплом. Гарна дипломна робота містить у собі весь досвід, всі знання і всю майстерність, які надбав студент, навчаючись в учбовому закладі. Написати гарну дипломну роботу досить важко, але, знаючи деякі нюанси, можна полегшити собі це завдання. Найголовніше, що Ви повинні для себе вирішити – з чого треба починати роботу. Звичайно, спершу необхіднио визначитися з темою диплома...
|
Пошана до людей з академічною борідкою залишається ще з колишніх часів. Звернення «професор» або «доктор» до цих пір викликає відчуття підгрунтя боязкості і лояльності, що збереглося із студентських часів. А потім людині раптом приходить в голову очманіла думка: «А я теж можу!» І прогнати її важко. тому що у твого конкурента у візитці написано великими буквами к.е.н. (кандидат економічних наук)...
|
Активне студентське життя, напружений графік навчання, стислі терміни виконання залікових робіт - все це дає привід замислитися і змушує шукати інші шляхи вирішення. Поєднання навчання і роботи покращує фінансовий стан, але погіршує якість Вашої освіти. Поверхневе читання лекційного матеріалу, підготовка до семінарських занять у швидких темпах між роботою може принести Вам відчуття повного фізичного виснаження, і лише на якийсь відсоток підвищити Вашу успішність.
|
Як відомо, жоден учбовий процес не проходить безслідно для розуму студента. Серед багатьох явних і неявних перешкод одними з найпоширеніших по праву можна назвати контрольні роботи. Точну їх кількість, виконаних за весь час навчання, не береться підрахувати ніхто. Тим часом, уникнути контрольних робіт також не вдається...
|
Курсова робота – це перша робота студента, вона потребує від нього засвоєння елементів науково-дослідної роботи. Ця робота готує студента до виконання більш складного завдання – дипломної роботи.
Курсова робота з перекладознавства може бути написана як державною, так і іноземною мовами (на вибір кафедри). Складається з: титульного аркуша, змісту, вступу, основної частини, загальних висновків, списку використаної літератури, додатків.
|
Мій досвід написання робіт на замовлення хоч і не б’є рекорди книги Гінеса, але є про що згадати.
Пишу роботи на замовлення вже на протязі трьох років, і можу відверто похизуватися жодної трійки, ще ніхто не отримав. Тай четвірки отримували ті, кому було байдуже до роботи, та до оцінки. Повірте були й такі. Проблема написання робіт на замовлення багатогранна.
|
Як знайти реферат?
Спочатку слід визначитися, можливо буте легше замовити реферат в будь-якому Інтернет - магазині, що спеціалізується на даній тематиці? Та дійсно легше, але не настільки, щоб розлучитися з своїми грошима. Тим більше, що на сьогоднішній день в Інтернеті можна знайти велику кількість сайтів з безкоштовними рефератами та курсовими, власники яких від вас не вимагають зовсім нічого.
Такі сайти в народі отримали назву «Банки рефератів».
|
В статье рассматриваются вопросы связанные с выбором сервера Firebird Server. Выбор драйвера для Firebird, администрирование isql, список утилит
|
Написання і захист дипломного проекту – найважливіше і відповідальніше завдання в процесі вчення у вищому учбовому закладі. Дипломна робота – віддзеркалення всіх знань, отриманих за період вчення. Щоб гідно захистити свій прект і задовольнити інтерес найвимогливішого члена комісії, доводиться докласти величезні зусилля до створення свого диплома. Потрібно жити цією роботою, досконально в ній розбиратися, щоб уміти давати відсіч найприскіпливішим критикам.
|
Дипломною роботою завершується навчання студента у вищому навчальному закладі. Тому його дипломна робота свідчить про узагальнення здобутих за час навчання знань та навичок. Дипломна робота з перекладознавства складається з: титульного аркуша, змісту, переліку скорочень (якщо є), вступу, основної частини, загальних висновків, списку використаної літератури, додатків.
|
|
|
|